Jsme specialisté v oblasti kamerových systémů

Nabízíme komplexní služby v oboru strojového vidění a kamerových systémů. Jsme dodavateli komponent od předních světových výrobců.

Díky unikátnímu know-how a zkušenostem jsou naši experti schopni vyvinout řešení na míru.

Služby ATEsystem

Naše služby a řešení sklízejí úspěch již skoro 10 let. Věnujeme se vlastnímu vývoji strojového vidění na klíč, ale jsme také dodavateli všech předních světových výrobců kamerových komponent. Poskytujeme testy a studie proveditelnosti, zápůjčky kamer i konzultace řešení. V rámci komplexních služeb klienty vzděláváme v oblasti principů počítačového vidění a zpracování obrazu.

Systémy strojového vidění na klíč

Vyvíjíme a dodáváme komplexní kamerové systémy pro vizuální inspekci a strojové vidění. Zvyšte výrazně rychlost a efektivitu kontroly vašich výrobků.

Více informací

Testy a studie proveditelnosti

Pošlete nám vzorky k otestování. Na základě testu vám navrhneme parametry a konkrétní komponenty kamerové sestavy.

Více informací

Vývoj vlastních produktů

Nabízíme unikátní komponenty pro oblast strojového vidění, měření a testování vyvinuté v ATEsystem.

Více informací

Odborná školení

Naučte se principům počítačového vidění a zpracování obrazu. Kurzy, semináře a workshopy na téma Strojové vidění.

Více informací

Novinky

Nové 3D senzory pro potravinářský průmysl a logistiku

Eco Compact Sensor představuje nejnovější inovaci v oblasti technologie 3D senzorů z hlediska výkonu a nákladové efektivity. Jeho hlavní výhoda: skvělý poměr cena/výkon. Díky použití levnější optiky a senzorů a podpoře laserů třídy 2M s vlnovou délkou 660 nm jsou výrobky řady ECS k dispozici za překvapivě nízkou cenu, aniž by to bylo na úkor spolehlivého výkonu.

Celý článek

E-book Aplikace a projekty pro vizuální inspekci a strojové vidění zdarma!

Chcete udržet krok s nejnovějšími trendy ve strojovém vidění? Stáhněte si e-book zdarma!

Celý článek

Rozlišení obrazu vs. zorné pole

Rozlišení obrazu (image resolution) a zorné pole (field of view) jsou zásadní aspekty v aplikacích kamerového snímání a strojového vidění. Hrají klíčovou roli při určování kvality a užitečnosti získaných snímků. Jak na kompromis mezi těmito parametry?

Celý článek

Profil firmy

Společnost ATEsystem se zabývá návrhem a stavbou systémů pro vizuální inspekci a strojové vidění, distribucí špičkových kamer a komponent světových výrobců.

Naše produkty a služby dodáváme do většiny oblastí průmyslové výroby, dopravy, zemědělství, potravinářského průmyslu, výzkumných ústavů a laboratoří. Poskytujeme nadstandardní technickou podporu a poradenství při řešení problémů spojených s návrhem a realizací komplexních projektů analýzy obrazu.

Respektujeme přání a potřeby našich zákazníků a snažíme se o dosahování jejich maximální spokojenosti a budování dlouhodobých partnerství.

Více zde

Naši zákazníci

Více zde

Nevíte si rady? Najdeme pro vás řešení šité na míru.

Najdeme pro vás řešení šité na míru