Jsme specialisté v oblasti kamerových systémů

Nabízíme komplexní služby v oboru strojového vidění a kamerových systémů. Jsme dodavateli komponent od předních světových výrobců.

Díky unikátnímu know-how a zkušenostem jsou naši experti schopni vyvinout řešení na míru.

Služby ATEsystem

Naše služby a řešení sklízejí úspěch již skoro 10 let. Věnujeme se vlastnímu vývoji strojového vidění na klíč, ale jsme také dodavateli všech předních světových výrobců kamerových komponent. Poskytujeme testy a studie proveditelnosti, zápůjčky kamer i konzultace řešení. V rámci komplexních služeb klienty vzděláváme v oblasti principů počítačového vidění a zpracování obrazu.

Systémy strojového vidění na klíč

Vyvíjíme a dodáváme komplexní kamerové systémy pro vizuální inspekci a strojové vidění. Zvyšte výrazně rychlost a efektivitu kontroly vašich výrobků.

Více informací

Testy a studie proveditelnosti

Pošlete nám vzorky k otestování. Na základě testu vám navrhneme parametry a konkrétní komponenty kamerové sestavy.

Více informací

Vývoj vlastních produktů

Nabízíme unikátní komponenty pro oblast strojového vidění, měření a testování vyvinuté v ATEsystem.

Více informací

Odborná školení

Naučte se principům počítačového vidění a zpracování obrazu. Kurzy, semináře a workshopy na téma Strojové vidění.

Více informací

Novinky

Stáhněte si e-book zdarma!

Chcete udržet krok s nejnovějšími trendy ve strojovém vidění?  V době, kdy se technologie neustále vyvíjejí, to může být časově náročné. Proto jsme pro vás připravili tento dárek.

Celý článek

VisionBreak 2023

Vstupte do světa strojového vidění a získejte klíčové znalosti a dovednosti pro úspěšnou implementaci této technologie do vaší výroby a projektů.

Celý článek

Podívejte se za hranice viditelného se SWIR kamerami Basler

Krátkovlnné infračervené kamery (SWIR) vám umožní nahlédnout pod povrch. Ať už jde o bezpečnostní kontrolu, zjištění výšky hladiny, prosvícení složitých struktur nebo detekci skrytých objektů - kamery Basler ace 2 X visSWIR umožňují zblízka nahlédnout na to, co zůstává našemu lidskému oku skryto. Z této technologie, vyznačující se vysokou flexibilitou analýzy a přesným rozpoznáváním detailů, může těžit široká škála aplikací.

Celý článek

Profil firmy

Společnost ATEsystem se zabývá návrhem a stavbou systémů pro vizuální inspekci a strojové vidění, distribucí špičkových kamer a komponent světových výrobců.

Naše produkty a služby dodáváme do většiny oblastí průmyslové výroby, dopravy, zemědělství, potravinářského průmyslu, výzkumných ústavů a laboratoří. Poskytujeme nadstandardní technickou podporu a poradenství při řešení problémů spojených s návrhem a realizací komplexních projektů analýzy obrazu.

Respektujeme přání a potřeby našich zákazníků a snažíme se o dosahování jejich maximální spokojenosti a budování dlouhodobých partnerství.

Více zde

Naši zákazníci

Více zde

Nevíte si rady? Najdeme pro vás řešení šité na míru.

Najdeme pro vás řešení šité na míru