Kariéra

Pracovní příležitosti ve firmě ATEsystem s.r.o., práce v oblasti automatizace, vizuální inspekce a strojového vidění. Podívejte se, jaké jsou naše pracovní nabídky a pro jaké pozice hledáme nové kolegy.

Vaše kariéra, vaše budoucnost!

Máte odvahu pustit se do nového projektu? Chcete vyniknout a stát se expertem? Máte chuť pracovat v mladé firmě, která působí v rozvíjejícím se oboru?

Pokud máte analytické myšlení a jste ochoten se učit, pak hledáme možná právě vás!

Zašlete nám svůj životopis na adresu atesystem@atesystem.cz a společně se podíváme, pro jakou pozici se hodíte.

Pozice
Pobočka

Aplikační technik pro oblast automatizace testování

Pracovní příležitost v Jablonci nad Nisou. Perspektivní zaměstnání v oblasti automatizace, vizuální inspekce a strojového vidění.

Náplň práce

  • Řešení systémů strojového vidění
  • Vytváření aplikací v LabVIEW
  • Tvorba algoritmů zpracování obrazu
  • Tvorba podpůrných SW řešení
  • Řešení technických úkolů u zákazníků
  • Řešení projektů převážně v rámci ČR a SR

Nabízíme

  • Získání zkušeností a technických dovedností v oboru strojového vidění
  • Možnost pracovat u zákazníků v zajímavých výrobních prostorách a v mnoha různých průmyslových i neprůmyslových odvětvích
  • Progresívní spravedlivé ohodnocení a kariérní růst
  • Zajímavé a perspektivní zaměstnání v Jablonci nad Nisou
  • Systém benefitů dle odpracovaných let vč. 5 týdnů dovolené,
  • Přátelský a mladý kolektiv malé firmy

Očekáváme

  • Aktivní přístup k práci
  • Schopnost dotáhnout věci do konce
  • Schopnost technického myšlení
  • Spolehlivost
  • Znalost LabVIEW
  • Znalost SQL, PHP, C# výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Časová flexibilita
  • Základní znalost angličtiny
  • Vysokoškolské vzdělání výhodou

Máte zájem?

Klikněte na tlačítko Odeslat životopis a pošlete nám váš strukturovaný životopis a průvodní dopis  (e-mail adresa kariera@atesystem.cz).
Nebo zavolejte na telefonní číslo +420 595 172 720.

Tým ATEsystem

Odeslat životopis