Novinky

Nový produkt: P-IRIS controller pro dopravní systémy (ITS)

Představujeme vám produkt P-IRIS controller vyvinutý v ATEsystem. Jedná se o řídicí jednotku pro objektivy s krokovými motory (P-Iris) a mezičlánek určený pro funkční spojení motorizovaných objektivů a kamer Basler ace. Umožňuje elektronicky ovládat ostření, zoom, clonu a IR filtr.

Ovládání produktu Controller P-IRIS je zajištěno prostřednictvím standardního sériového rozhraní RS232 s textovým protokolem. Další možností ovládání poskytují kamery Basler ace s upraveným firmwarem, který na digitálním výstupu simuluje komunikační rozhraní UART.

Kontrolér P-IRIS dodáváme v setu s motorizovaným objektivem Theia TL1250P s rozlišením 12 megapixelů, optickým formátem max. 1/1.7“, ohniskovou vzdáleností 12 - 50 mm a pracovní vzdáleností 2 m až nekonečno.

Set obsahuje řídící jednotku Controller P-IRIS, kameru Basler ace (typ dle potřeby konkrétní aplikace), objektiv Theia TL1250P, hliníkový držák pro snadnou montáž a LabVIEW přístrojový driver (ke stažení na stránce produktu). Textový komunikační protokol je k dispozici v katalogovém listu produktu.


Použití:

Kombinace produktu Controller P-IRIS s kamerou Basler ace a objektivem Theia TL1250P dokáže pokrýt potřeby téměř pro všechny dopravní aplikace z hlediska optických vlastností, rozlišení a kvality obrazu. Typické použití pro řídící jednotku P-IRIS je jak v aplikacích zaměřených na malý detail (čtení SPZ - ANPR - "Automatic Number Plate Recognition"), tak i v aplikacích pro zachycení velkého zorného pole (například více pruhů vozovky) při různých světelných podmínkách. Přepínatelný IR filtr navíc umožňuje používat kamery i v noci s infračerveným přísvitem.

Další příklady použití jsou například pro mýtné systémy, sledování průjezdu křižovatkami, úsekové měření rychlosti a další aplikace.

Více informací na stránce produktu Controller P-IRIS.


Fotografie produktu P-IRIS controller:


Kontaktujte nás

tel: +420 595 172 720
email: atesystem@atesystem.czZpět na přehled zpráv