Novinky

Nový produkt: Systém detekce průhledných lakových vrstev

Systém detekce lakových vrstevTento systém slouží pro efektivní lokální kontrolu nanesení vrstev krycího laku (hardcoating, HC) a protimlžící úpravy (anti-fog, AF). Nejčastější použití systémů kontroly laku je v automobilovém průmyslu, kde se zjišťuje přítomnost lakových vrstev na světlometech automobilů. Detekce laku se provádí v místě s plnou průhledností materiálu na kruhové ploše přibližně 15mm2 (dle seřízení sondy a dle tloušťky a struktury materiálu skla).

Systém se skládá z detekční sondy (smart senzor), řídící jednotky a volitelně z bezkontaktního napájecího systému sondy. Detekční sonda obsahuje vlastní snímač lakových vrstev a jednotku pro vyhodnocení. Přenos signálu s výsledky vyhodnocení je možný bezdrátově pomocí Bluetooth spojení, nebo kabelem - přímými signály z/do sondy.

Systém umožňuje dvě varianty použití - pro statickou montáž nebo pro montáž na výměnný zakládací přípravek. Obě varianty jsou díky systémovému řešení designovány pro rychlou změnu produktů nebo varianty výroby.

Systém detekce lakových vrstev umí zaznamenávat posledních 54 detekcí, která jsou archivována v řídící jednotce, s možností výčtu dat do PC. Spouštění detekce je prováděno impulsem na signálový výstup, systém je konfigurovatelný pomocí PC. Připojení zajišťuje konektor RS232.

Podrobnosti o produktu Systém detekce přítomnosti lakových vrstev.


Kontaktujte nás

tel: +420 595 172 720
email: atesystem@atesystem.czZpět na přehled zpráv