Novinky

Odborníci z ATEsystem Jablonec se stali novými partnery Matfyzu UK

"Unikátnost našim řešením dodává především tým odborníků, kteří se dosud zabývali výzkumem, návrhem a realizací projektů pro kvalitativní hodnocení bižuterních výrobků včetně problematiky řešení vhodného nasvícení zkoumané scény", sdělil jednatel společnost Dr. Jaroslav Vlach.

Podpis partnerské smlouvy rozvíjí již započatou spolupráci firmy ATEsystem Jablonec, s.r.o. s Katedrou numerické matematiky MFF UK. "Očekáváme, že nám partnerství s MFF UK může přinést nejen jistou podobu marketingové prezentace, ale především že se do vývoje algoritmů a programových řešení složitých metod rozpoznávání a zpracování obrazu zapojí další studenti. V tomto směru nám v minulosti dobré výsledky přinesla spolupráce s RNDr. Ivetou Hnětynkovou, Ph.D. a s doktorandkou Mgr. Marií Kubínovou", upřesnil Dr. Vlach.

Pracovníci ATEsystem Jablonec si připravili několik témat, na jejichž řešení by s fakultou rádi spolupracovali. "Budeme potěšeni, pokud se z návrhů zrodí konkrétní téma pro studentskou práci, jejíž výsledek bychom následně mohli implementovat do našich programových aplikací", dodal Dr. Vlach.

Smlouva o partnerství, podepsaná na sklonku září, vejde v platnost v polovině října letošního roku.

Obr.: Pracovní tým společnosti ATEsystem Jablonec se specializuje se na strojové vidění a kamerové zpracování obrazu:
zleva – projektový manažer Josef Havlíček, Ing. Naďa Havlíčková, aplikační inženýři Ing. Martin Rolf a Ing. Jan Pavlík a jednatel společnosti Ing. Jaroslav Vlach, Ph.D. (foto: ATEsystem Jablonec)

Zdroj:
http://www.matfyz.cz/clanky/718-odbornici-na-strojove-videni-se-stali-novymi-partnery-matfyzu


Kontaktujte nás

tel: +420 595 172 720
email: atesystem@atesystem.czZpět na přehled zpráv