Novinky

Stali jsme se oficiálními distributory Antaira a Mitutoyo

Společnost ATEsystem s.r.o. se stala oficiálním distributorem ethernetových síťových a komunikačních prvků Antaira nejen pro průmyslovou oblast a specializovaných objektivů Mitutoyo pro mikroskopii a UV, IR a SWIR spektra.


Antaira Technologies

Americký výrobce Antaira Technologies nabízí od roku 2005 široké spektrum spolehlivých produktů pro síťovou infrastrukturu (Ethernet), které mají, díky robustnímu designu, vysokou teplotní odolnost. Jsou tak velmi vhodné pro průmyslové použití.

Produktové portfolio Antaira zahrnuje průmyslové ethernetové switche, bezdrátová zařízení, převodníky a zařízení pro komunikaci po sériové lince. Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti průmyslu nabízí Antaira řešení pro nejnáročnější aplikace pro různé obory jako jsou automatizace, dopravní, logistické a zabezpečovací systémy, ropný a energetický průmysl, medicína a další. Antaira získala certifikaci ISO9001.

Od března 2019 je ATEsystem oficiálním distributorem Antaira pro Českou republiku a Slovensko.

Mitutoyo

Japonský výrobce velmi přesných metrologických, měřících a snímacích zařízení vyvíjí své produkty již přes 85 let. 

Pro oblast strojového vidění nabízí firma Mitutoyo především precizní speciální objektivy pro mikroskopii s až 200 násobným přiblížením, dále pak objektivy pro UV, IR a SWIR spektrum. Dalšími produkty z portfolia Mitutoyo jsou souřadnicové a optické měřící přístroje, přístroje na měření tvaru, snímací systémy, seismometry a mnohé další.

Firma ATEsystem je oficiálním distributorem optiky a objektivů Mitutoyo od dubna 2019.


Kontaktujte nás

tel: +420 595 172 720
email: atesystem@atesystem.czZpět na přehled zpráv