Novinky

Zúčastníme se veletrhu AMPER 2020


Již brzy proběhne další ročník veletrhu AMPER. Srdečně zveme k návštěvě našeho stánku č. 4.12 v hale V. I tentokrát pro vás máme nachystána živá dema i novinky v našem portfoliu. Můžete si také prohlédnout náš unikátní e-shop komponent pro strojové vidění a vizuální inspekci!


Veletrh AMPER 2020

28. mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení

Datum: 17.-20. 3. 2020

Místo konání: Výstaviště Brno

Kde nás najdete: Hala V, stánek číslo 4.12


Budeme prezentovat novinky z oblastí 2D a 3D průmyslových kamer, speciálních objektivů, osvětlovačů a systémů pro strojové vidění světových výrobců Basler, JAI, SVS-Vistek, Computar, Kowa, Theia, Opto-Engineering a mnoha dalších.


Přijďte si prohlédnout nový e-shop kamer a komponent!


Živá dema

Jako obvykle vám představíme několik živých exponátů:

 • Plošná kamera Basler ace pro Camera Link a framegrabber Silicon Software – Kontrola plastového granulátu
  Detekce a počítání vadných kusů polotovaru pro plastikářský průmysl v reálném čase. Průmyslová kamera spolu s vhodným objektivem a osvětlením sejme obraz výrobku a přenese jej do počítače, kde je pak nasnímaný obraz z kamery zpracován pomocí SW pro strojové vidění. Pokud je zapotřebí vyhodnotit velké množství snímků za jednotku času nebo rychle reagovat po získání snímku, může být zpracování velkého množství dat na PC úzkým hrdlem systému. Práce se zabývá předzpracováním obrazu přímo na FPGA framegrabberu a následným finálním vyhodnocením vizuální inspekce na PC. • 3D senzor Automation Technology C5-2040CS18-38-2X – Ukázka 3D rekonstrukce s vysokým rozlišením snímané pohyblivé scény
  Tento senzor využívá princip laserové triangulace s jednou laserovou linkou, pomocí které je proskenován celý povrch objektu. Unikátní na tomto typu senzoru je, že snímá laserovou linku ze dvou stran, tudíž vidí i zastíněná místa objektu.

 • HDMI demo – Živý náhled bez nutnosti PC
  Kompaktní sestava (plug-n-play) 4 kamer a přepínače, který umožní sledování výstupu ze všech kamer zároveň na jedné obrazovce. Velmi jednoduchá digitalizace obrazu s přímým napojením pomocí HDMI kabelu na monitor či televizi, která umožní na jednom monitoru zobrazit až 4 obrazy z 4 různých kamer, mezi kterými lze přepínat velice obdobně jako u dohledových kamer.

 • Portfolio kamer Basler
  Toto demo ukazuje různorodé portfolio plošných kamer Basler ace a také nové série Basler ace 2, s unikátními funkcemi Pixel Beyond a Compression Beyond, kamery Basler Boost pro rozhraní CoaxPress a možná také nové Time-of-Filght kamery Basler Blaze. Ukážeme vám některé inovativní funkce, které lze v kamerách používat, a výbornou obrazovou kvalitu nejnovějších senzorů.

 • Nejrychlejší 45 megapixel kamera JAI Spark SP-45000-CXP4-F s telecentrickým objektivem Opto-Engineering (ø = 20 cm!)
  Kamerová sestava pro kontrolu výrobku ve velmi vysokém rozlišení s velmi rychlou frekvencí.

 • a další.

Budete mít možnost prohlédnou si také produkty vyvinuté v laboratořích ATEsystem.


Můžeme vám zajistit voucher - jednodenní vstupenku na veletrh zdarma.

Sjednejte si schůzku v konkrétní čas s konkrétní osobou. Kontaktujte nás!


Těšíme se na setkání!

Tým ATEsystem


Kontaktujte nás

tel: +420 595 172 720
email: atesystem@atesystem.czZpět na přehled zpráv