Novinky

Srdečně vás zveme na na veletrh AMPER 2019

Další ročník veletrhu AMPER je již za dveřmi a jako obvykle vás srdečně zveme, abyste se za námi zastavili na náš stánek.Veletrh AMPER 2019

27. mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení

Datum: 19.-22. 3. 2019
Místo konání: Výstaviště Brno
Kde nás najdete: Hala V, stánek číslo 4.12

Budeme prezentovat novinky z oblastí 2D a 3D průmyslových kamer, speciálních objektivů, osvětlovačů a systémů pro strojové vidění světových výrobců Basler, JAI, SVS-Vistek, Photoneo, Photonfocus, Computar, Kowa, Theia a mnoha dalších.


Speciální pozornost letos věnujeme oblasti 3D snímání!


Živá dema

Jako obvykle vám představíme několika živých exponátů:

  • 3D senzor PhoXi 3D Scanner S – ukázka inovativní technologie firmy Photoneo, pomocí které lze získat velmi přesnou 3D rekonstrukci statické scény. Technologie využívá princip laserové triangulace s promítanými vzory.
  • 3D senzor Automation Technology C5-4090CS18-842 – ukázka 3D rekonstrukce s vysokým rozlišením snímané pohyblivé scény. Tento senzor využívá princip laserové triangulace s jednou laserovou linkou, pomocí které je proskenován celý povrch objektu.
  • Kamery Basler – toto demo ukazuje různorodé portfolio plošných kamer Basler ace classic, ace U a ace L. Ukážeme vám některé inovativní funkce, které lze v kamerách používat, vysoké rozlišení nejnovějších modelů a synchronizaci mezi kamerami, a také použití našich vlastních produktů, které jsme vyvinuli s kamerami Basler – P-Iris, Canon Controller, konektorový blok a chladič.
  • Komplexní demo s několika funkcemi kontroly automobilového světlometu
  • HDMI sestava– ukážeme vám možnost velmi jednoduché digitalizace obrazu s přímým napojením pomocí HDMI kabelu na monitor či televizi, který umožní na jednom monitoru zobrazit až 4 obrazy z 4 různých kamer, mezi kterými lze přepínat velice obdobně jako u dohledových kamer.
  • a možná další.


Produkty ATEsystem

Budete mít možnost prohlédnou si produkty vyvinuté v laboratořích ATEsystem:


Sjednejte si schůzku v konkrétní čas s konkrétní osobou. Kontaktujte nás!


Těšíme se na setkání!

Tým ATEsystem.


Kontaktujte nás

tel: +420 595 172 720
email: atesystem@atesystem.czZpět na přehled zpráv