Partneři

Naši zákazníci

Kyocera Plastic Omnium Al lightning MTS Škoda Auto Onsemi Hyundai Vitesco technologies Bosch Continental AZD Praha Tescan Hella ThermoFisher Scientific Veracity Protocol

Naši partneři

National Instruments

Americká firma NI, (dříve National Instruments) je světovým výrobcem měřicích DAQ karet a zařízení pro měření mnoha fyzikálních veličin pro nejnáročnější měřicí a řídicí úlohy. Ve spojení s vývojovým prostředím NI LabVIEW umožňuje velmi rychlý a efektivní návrh algoritmů a systémů pro zpracování obrazu.

Více zde
VŠB – Technická univerzita Ostrava

Společnost ATEsystem s.r.o. spolupracuje s Fakultou elektrotechniky a informatiky VŠB – TUO.

Více zde
ČVUT Praha - Fakulta elektrotechnická

Společnost ATEsystem Jablonec s.r.o. (dceřiná společnost firmy ATEsystem s.r.o.) uzavřela Rámcovou smlouvu o spolupráci s FEL ČVUT v Praze. Spolupráce se plánuje v oblasti zpracování obrazu, robotických systémů a analýzy 3D scény.

Více zde
Moravskoslezský kraj

V rámci programu Podpora podnikání v Moravskoslezském kraji poskytl MSK dotaci na zřízení VaV pracovního místa.

Více zde
Moravskoslezský automobilový klastr, z.s.

Moravskoslezský automobilový klastr, z.s. ze zaměřuje na podporu inovací a zvýšení konkurenceschopnosti a exportních schopností propojených firem, podnikatelů a institucí působících v odvětví Automotive. Společnost ATEsystem s.r.o. se stala v roce 2018 členem tohoto klastru.

Více zde
Liberecký kraj

V rámci Regionálního inovačního programu Libereckého kraje byla dceřiné společnosti ATEsystem s.r.o., společnosti ATEsystem Jablonec, poskytnuta dotace (OLP/4168/2017) na financování projektu "Vývoj komplexního kamerového robotického systému pro 3D kontrolu výrobků".

Více zde
Patrioti MSK

Vážíme si komunity a sdílíme s ní své nápady a myšlenky. Myslíme ve velkém.

Více zde
NEWMAN Automotive industry

V roce 2023 jsme začali spolupracovat se společností NEWMAN Automotive Industry, která se zabývá poskytováním operativních personálních služeb v automotive a jiných odvětvích.

Více zde

Naši dodavatelé

Basler

Basler AG je jedním z největších světových výrobců digitálních plošných a řádkových průmyslových kamer pro strojové vidění (machine vision). Průmyslové kamery Basler dosahují vynikajícího poměru cena-výkon.

Více zde
JAI

Průmyslové kamery JAI se zaměřují na vysokou kvalitu obrazu. Vícečipové kamery jsou určeny pro snímání velkoplošných objektů s vysokou věrností barev a odstínů. Díky unikátní vícečipové technologii je možná výroba multispektrálních kamer.

Více zde
Automation Technology

Automation Technology je světovým lídrem ve vývoji a výrobě 3D kamer založených na laserové triangulaci. 3D kamery dosahují vynikající přesnosti měření rozměrů až na tisícinu milimetru, v závislosti na velikosti snímaného objektu.

Více zde
Photonfocus

Photonfocus AG je světovým dodavatelem kamer pro strojové vidění s unikátními vlastnostmi. Zaměřuje se na speciální 3D kamery pro laserovou triangulaci, HDR, jednočipové hyperspektrální a řádkové kamery.

Více zde
SVS-Vistek

SVS-Vistek se zaměřuje i na specializované kamery, jako jsou kamery se zvýšenou teplotní odolností a s krytím IP67. Pro zvlášť náročné aplikace jsou k dispozici kamery s vysokým rozlišením až 47 megapixelů, anebo kamery s integrovaným řízením objektivu, které jsou zvlášť vhodné do venkovních a dopravních aplikací.

Více zde
Schneider Kreuznach

Schneider Kreuznach je výrobcem mimořádně kvalitní optiky nejen pro průmyslové použití. Industriální optika zahrnuje objektivy pro nejnáročnější aplikace, jako line-scan s velmi vysokým rozlišením, objektivy pro velkoformátové kamery, objektivy pro 3D kamery a makroobjektivy. Schneider Kreuznach vyrábí také optické filtry mnoha typů.

Více zde
Kowa

Velmi široké portfolio průmyslových objektivů Kowa pro běžné aplikace strojového vidění, i pro nejnáročnější úlohy: 10 megapixelové objektivy pro kamery s malými pixely, line-scan objektivy s velmi rozlišením, objektivy pro velkoformátové kamery, robustní odolné objektivy i telecentrické objektivy.

Více zde
Computar

Široké portfolio objektivů Computar má ambici k uplatnění v mnoha běžných úlohách strojového vidění. Nevíte-li, jak začít při výběru optiky pro Vaši kameru, začněte s objektivy Computar.

Více zde
Theia Technologies

Theia Technologies se zaměřuje na výrobu a prodej objektivů pro strojové vidění (machine vision) a dohledové aplikace (CCTV). V portfóliu Theia jsou varifokální megapixelové objektivy, objektivy s vysokým rozlišením i ultra širokoúhlé objektivy.

Více zde
Opto Engineering

Opto Engineering se specializuje na technologii telecentrických objektivů pro strojové vidění. Mimořádná kvalita objektivů za dobrou cenu činí Opto Engineering jednu z nejrychleji rostoucích firem na světě.

Více zde
Tamron

Objektivy Tamron poskytují velmi dobré rozlišení a kvalitu obrazu při výborném poměru ceny a výkonu. Portfolio megapixelových objektivů má ambici k uplatnění v mnoha běžných úlohách strojového vidění.

Více zde
Evetar

Evetar se specializuje na malé S-mount (M12) objektivy, v portfoliu však najdete také také C-mount objektivy. Nízká cena objektivů oproti jiným značkám a malá velikost zajišťuje objektivům Evetar určitou konkurenční výhodu.

Více zde
CCS

CCS vyrábí světla založená na LED technologii již několik desítek let a její portfolio zahrnuje světla různých tvarů a způsobů použití, jako například prstencová, bodová, liniová, plošná, koaxiální, kopulová světla a další. V portfoliu osvětlovačů CCS lze nalézt produkt snad pro každou aplikaci.

Více zde
Effilux

Effilux se zaměřuje na robustní velkoformátová světla pro strojové vidění. Osvětlovače jsou založeny na supervýkonných LED a výkon je také to podstatné, co definuje světla této značky.

Více zde
Smart View

Česká firma Smart View spol. s.r.o. vyrábí kvalitní a cenově dostupné osvětlovače pro aplikace strojového vidění v průmyslu. Smart View nabízí různá uspořádání: Prstencová světla, maticová světla, zadní světla a bodová světla, konfigurovatelné temné pole a další.

Více zde
Chromasens

Společnost Chromasens vyrábí kamery, osvětlovače a systémy pro aplikace strojového vidění. V naší nabídce naleznete zejména extrémně intenzívní světla pro line-scan aplikace s řádkovými kamerami.

Více zde
Bitflow

BitFlow Inc. je výrobcem komunikačních karet pro rozhraní Camera Link a CoaXPress. Frame grabbery BitFlow vykazují díky povedené vnitřní architektuře minimální latenci a nulové výpadky snímků i při vysokých objemech obrazových dat přicházejících z kamery.

Více zde
NorPix

NorPix, Inc. je výrobcem unikátního software pro záznam videa z průmyslových kamer, a to především z těch vysokorychlostních.

Více zde
BeeTronics

BeeTronics se specializuje na výrobu malých LCD monitorů pro široké spektrum použití. Některé typy jsou díky svému robustnímu kovovému housingu a kompaktní velikosti (7-15") ideálním řešením pro vybrané aplikace ve strojovém vidění.

Více zde
autoVimation

autoVimation je výrobcem ochranných kamerových krytů pro průmyslové kamery. Robustní kryty poskytuji průmyslovým kamerám ochranu před prachem, vodou a chemicky agresivním prostředím.

Více zde
Photoneo

Slovenská společnost Photoneo vyvíjí a implementuje vlastní 3D vision hardware a software a úspěšně tak celosvětově přispívá k pokroku a rozšíření automatizace.

Více zde
Antaira

Antaira Technologies je přední výrobce zabývající se vývojem špičkových síťových a komunikačních prvků pro průmyslovou oblast.

Více zde
Mitutoyo

Japonská společnost Mitutoyo má tradici již od roku 1934 a zabývá se vývojem a výrobou vysoce kvalitních optických měřících přístrojů, snímacích zařízení, měřidel, objektivů a dalšího příslušenství.

Více zde
Xenics

Belgická společnost Xenics je jedním z předních distributorů špičkových kamer a senzorů pro oblast infračerveného snímání - především ve SWIR (short-wave infrared) a LWIR (long-wave infrared) spektru.

Více zde
Specim

Společnost Specim je finský výrobce hyperspektrálních kamer. Společnost byla založena v roce 1995. Modelů kamer není mnoho, ale pokryjí všechny potřebné aplikace, kde je potřeba získat obraz v různých vlnových délkách, a jsou dotaženy do posledního detailu. Nabídka kamer je obohacena i o analytický software, který je nedílnou součástí každého systému.

Více zde
Raytec

Společnost Raytec byla založena v roce 2005, návrhy a výroba probíhá ve Velké Británii, kde se nachází jedna ze dvou poboček. Raytec je světový lídr v oblasti výroby LED osvětlení v oblasti zabezpečení. Výrobky se používají často v kombinaci s bezpečnostními kamerami nebo kvůli zabezpečení prostorů v noci.

Více zde
Ricoh

Společnost Ricoh má více než 60 let zkušeností s výrobou objektivů pro strojové vidění. Jejich cílem je nabídnout zákazníkům vždy ten nejlepší objektiv, který splňuje technická omezení dané aplikace.

Více zde

Mediální partneři