Partneři: JAI

JAI

Dánská firma JAI A/S se sídlem v Kodani je mezinárodním výrobcem průmyslových kamer a vision technologií s celosvětovou prodejní a servisní síti.

JAI vyrábí inovativní digitalní CCD/CMOS kamery a technologie pro strojové (počítačové) vidění, zobrazování v medicíně, v dohledových aplikacích. Špičkových výsledku dosahují průmyslové kamery JAI a kamerové systémy JAI v náročných aplikacích pro dopravní systémy a identifikaci vozidel (ITS).

Průmyslové kamery JAI

Zaměřují se především na vysokou kvalitu obrazu. Vícečipové kamery jsou určeny pro snímání velkoplošných objektů s vysokou věrností barev a odstínů. Díky unikátní vícečipové technologii je možná výroba multispektrálních kamer.

Oficiální obchodní zastoupení značky JAI pro Českou republiku a Slovensko zajišťuje od r. 2014 ATEsystem s.r.o. Zajišťujeme úplný servis a upgrade průmyslových kamer našich dodavatelů. Poskytujeme nadstandardní technickou podporu a poradenství při řešení problémů spojených s návrhem a realizací komplexních projektů. Součástí našich služeb je také návrh vhodné kamery pro konkrétní aplikaci, testy na vzorcích a možnost zapůjčení produktů k vyzkoušení.


Produkty JAI na e-shopu >>


Webové stránky výrobce JAI >>


Nevíte si rady? Najdeme pro vás řešení šité na míru.

Najdeme pro vás řešení šité na míru

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?

Kamery pro průmysl a dopravu, 3D kamery

Filip Volný Tel.: +420 731 506 325
E-mail: filip.volny@atesystem.cz

Kamery pro průmyslovou automatizaci

Zdeněk Šebestík Tel.: +420 733 120 345
E-mail: zdenek.sebestik@atesystem.cz