Partneři: National Instruments

National Instruments

Americká firma NI (dříve National Instruments) je světovým výrobcem měřicích DAQ karet a zařízení pro měření mnoha fyzikálních veličin. Portfolio NI je velmi široké. Na našich stránkách se zaměřujeme na komunikační karty (framegrabbery), kamery a software pro strojové vidění a zpracování obrazu.

Software a hardware NI je vhodný pro nejnáročnější měřicí a řídicí úlohy. Ve spojení s vývojovým prostředím LabVIEW umožňuje velmi rychlý a efektivní návrh algoritmů a systémů pro zpracování obrazu.

Společnost ATEsystem s.r.o. je stříbrným partnerem NI a zároveň systémovým integrátorem v oblasti systémů strojové vidění oceněným prestižním oceněním Vision Specialty. Díky zkušenostem se softwarem a hardwarem National Instruments poskytujeme nadstandardní technickou podporu a poradenství při řešení problémů spojených s návrhem a realizací komplexních projektů. V našich řadách jsou mimo jiné také již tři programátoři s nejvyšším oceněním Certified LabVEW Architect (CLA). Součástí našich služeb je také návrh vhodného řešení pro konkrétní aplikaci, testy na vzorcích a zapůjčení produktů k vyzkoušení.


Produkty National Instruments na e-shopu >>
Nevíte si rady? Najdeme pro vás řešení šité na míru.

Najdeme pro vás řešení šité na míru

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?

Kamery pro průmysl a dopravu, 3D kamery

Filip Volný Tel.: +420 731 506 325
E-mail: filip.volny@atesystem.cz

Kamery pro průmyslovou automatizaci

Zdeněk Šebestík Tel.: +420 733 120 345
E-mail: zdenek.sebestik@atesystem.cz