Partneři: National Instruments

National Instruments

Americká firma National Instruments je světovým výrobcem měřicích DAQ karet a zařízení pro měření mnoha fyzikálních veličin. Portfolio National Instruments je velmi široké. Na našich stránkách se zaměřujeme na komunikační karty (framegrabbery), kamery a software pro strojové vidění a zpracování obrazu.

Software a hardware National Instruments je vhodný pro nejnáročnější měřicí a řídicí úlohy. Ve spojení s vývojovým prostředím LabVIEW umožňuje velmi rychlý a efektivní návrh algoritmů a systémů pro zpracování obrazu.

Společnost ATEsystem s.r.o. je stříbrným partnerem National Instruments a zároveň systémovým integrátorem v oblasti systémů strojové vidění oceněným prestižním oceněním Vision Specialty. Díky zkušenostem se softwarem a hardwarem National Instruments poskytujeme nadstandardní technickou podporu a poradenství při řešení problémů spojených s návrhem a realizací komplexních projektů. V našich řadách jsou mimo jiné také již tři programátoři s nejvyšším oceněním Certified LabVEW Architect (CLA). Součástí našich služeb je také návrh vhodného řešení pro konkrétní aplikaci, testy na vzorcích a zapůjčení produktů k vyzkoušení.Webové stránky National Instruments


Nevíte si rady? Najdeme pro vás řešení šité na míru.

Najdeme pro vás řešení šité na míru

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?

Kamery pro průmysl a dopravu, 3D kamery

Filip Volný Tel.: +420 731 506 325
E-mail: filip.volny@atesystem.cz

Kamery pro průmyslovou automatizaci

Zdeněk Šebestík Tel.: +420 733 120 345
E-mail: zdenek.sebestik@atesystem.cz