Partneři: Silicon Software

Silicon Software

Německá společnost Silicon Software GmbH se zaměřuje na vývoj a výrobu softwaru a hardwaru pro strojové vidění a vizuální inspekci – především komunikačních karet (framegrabberů) s možností ultra rychlého zpracování obrazu na FPGA, a také vývojového prostředí VisualApplets.

Vzrůstající požadavky v oblasti automatizace a vizuální inspekce vyžadují pokročilé, flexibilnější a výkonnější řešení a právě společnost Silicon Software je jedním z mezinárodních leaderů v této oblasti.

Komunikační karty pro zpracování obrazu Silicon Software pro snímání obrazu v reálném čase jsou určeny pro strojové vidění a vědecké zobrazovací aplikace. Vyznačují se vysokou spolehlivostí a efektivitou. Technologie FPGA umožňuje komunikačním kartám Silicon Software rozšířené možnosti pro okamžité zpracování signálu a obrazu v reálném čase a jeho distribuci do nadřazené aplikace. Díky podpoře standardu GeniCam a rozhraní CoaxPress, Camera Link HS, Camera Link, LVDS i gigabitového ethernetu jsou framegrabbery Silicon Software vhodné pro nejvýkonnější systémy pro zpracování obrazu. Použití sběrnice PCI Express zajišťuje velmi výkonné rozhraní pro přenos dat do koncového zařízení.

Prodej a distribuci framegrabberů Silicon Software pro Českou republiku a Slovensko zajišťuje ATEsystem s.r.o. Zajišťujeme úplný servis komunikačních karet pro zpracování obrazu. Poskytujeme nadstandardní technickou podporu a poradenství při řešení problémů spojených s návrhem a realizací komplexních projektů.

Webové stránky Silicon Software


Nevíte si rady? Najdeme pro vás řešení šité na míru.

Najdeme pro vás řešení šité na míru

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?

Kamery pro průmysl a dopravu, 3D kamery

Filip Volný Tel.: +420 731 506 325
E-mail: filip.volny@atesystem.cz

Kamery pro průmyslovou automatizaci

Zdeněk Šebestík Tel.: +420 733 120 345
E-mail: zdenek.sebestik@atesystem.cz