Partneři: Silicon Software

Silicon Software

Německá společnost Silicon Software GmbH se zaměřuje na vývoj a výrobu softwaru a hardwaru pro strojové vidění a vizuální inspekci – především komunikačních karet (framegrabberů) s možností ultra rychlého zpracování obrazu na FPGA, a také vývojového prostředí VisualApplets.

Vzrůstající požadavky v oblasti automatizace a vizuální inspekce vyžadují pokročilé, flexibilnější a výkonnější řešení a právě společnost Silicon Software je jedním z mezinárodních leaderů v této oblasti.

Komunikační karty pro zpracování obrazu Silicon Software pro snímání obrazu v reálném čase jsou určeny pro strojové vidění a vědecké zobrazovací aplikace. Vyznačují se vysokou spolehlivostí a efektivitou. Technologie FPGA umožňuje komunikačním kartám Silicon Software rozšířené možnosti pro okamžité zpracování signálu a obrazu v reálném čase a jeho distribuci do nadřazené aplikace. Díky podpoře standardu GeniCam a rozhraní CoaxPress, Camera Link HS, Camera Link, LVDS i gigabitového ethernetu jsou framegrabbery Silicon Software vhodné pro nejvýkonnější systémy pro zpracování obrazu. Použití sběrnice PCI Express zajišťuje velmi výkonné rozhraní pro přenos dat do koncového zařízení.

Prodej a distribuci framegrabberů Silicon Software pro Českou republiku a Slovensko zajišťuje ATEsystem s.r.o. Zajišťujeme úplný servis komunikačních karet pro zpracování obrazu. Poskytujeme nadstandardní technickou podporu a poradenství při řešení problémů spojených s návrhem a realizací komplexních projektů.


Produkty Silicon Software na e-shopu >>


Nevíte si rady? Najdeme pro vás řešení šité na míru.

Najdeme pro vás řešení šité na míru

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?

Kamery pro průmysl a dopravu, 3D kamery

Filip Volný Tel.: +420 731 506 325
E-mail: filip.volny@atesystem.cz

Kamery pro průmyslovou automatizaci

Zdeněk Šebestík Tel.: +420 733 120 345
E-mail: zdenek.sebestik@atesystem.cz