Partneři: SVS-Vistek

SVS-Vistek

Německá firma SVS-Vistek má více než třicetileté zkušenosti s vývojem a výrobou kvalitních a přitom cenově dostupných CCD i CMOS kamer pro strojové vidění.

Firma SVS-Vistek je spolehlivý dodavatel s prozákaznickým přístupem a zajišťuje velmi dobrou technickou podporu a specializované know-how pro většinu úloh strojového vidění.

Průmyslové kamery SVS-Vistek

SVS-Vistek se zaměřuje i na specializované kamery, jako jsou kamery se zvýšenou teplotní odolností a s krytím IP67. Pro zvlášť náročné aplikace jsou k dispozici kamery s vysokým rozlišením až 120 megapixelů!, anebo kamery s integrovaným řízením objektivu, které jsou zvlášť vhodné do venkovních a dopravních aplikací.

Společnost ATEsystem s.r.o. zajišťuje oficiální obchodní zastoupení značky SVS-Vistek pro Českou republiku a Slovensko. Zajišťujeme úplný servis a upgrade průmyslových kamer a komponentů našich dodavatelů. Poskytujeme nadstandardní technickou podporu a poradenství při řešení problémů spojených s návrhem a realizací komplexních projektů. Součástí našich služeb je také návrh vhodné kamery pro konkrétní aplikaci, testy na vzorcích a možnost zapůjčení produktů k vyzkoušení.


Produkty SVS-Vistek na e-shopu >>


Nevíte si rady? Najdeme pro vás řešení šité na míru.

Najdeme pro vás řešení šité na míru

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?

Kamery pro průmysl a dopravu, 3D kamery

Filip Volný Tel.: +420 731 506 325
E-mail: filip.volny@atesystem.cz

Kamery pro průmyslovou automatizaci

Zdeněk Šebestík Tel.: +420 733 120 345
E-mail: zdenek.sebestik@atesystem.cz