Partneři: Automation Technology

Automation Technology

Automation Technology je světovým lídrem ve vývoji a výrobě 3D kamer založených na laserové triangulaci. 3D kamery dosahují vynikající přesnosti měření rozměrů až na tisícinu milimetru, v závislosti na velikosti snímaného objektu.

Maximální frekvence snímání je přitom v desítkách tisíc profilů za sekundu. K dosažení těchto vysokých hodnot slouží několik unikátních technologií, které jsou integrovány přímo v kameře. Průmyslové kamery Automation Technology dosahují vynikajícího poměru cena-výkon. Kamery splňuji standardy GigE Vision a GenICam, takže je možné je použít v množství programů a aplikací pro zpracování obrazu ve strojovém vidění.

3D kamery Automation Technology s krytím IP67

3D kamery Automation Technology jsou navrženy do průmyslových podmínek i v obtížných prostředích. Nejvyšší přesnost poskytují modely s horizontálním rozlišením snímače 4096 bodů. Při omezení vertikálního rozlišení lze u vysokorychlostních modelů dosáhnout frekvence až 71 tisíc profilů za sekundu. Při snímání prostorově složitých objektů je možno kamery vybavit Scheimpflugovým adaptérem pro dosažení ideální ostrosti obrazu v celé rovině snímání. Kamery je možno pořídit buď jako sestavu (3D kamera, čárový laser, držák) – modely C2 a C5, nebo jako kompletní laserový senzor v kompaktním pouzdře – model CS-C5. Ke kamerám je dodáváno množství příslušenství, včetně přesných držáků, kabeláže, konektorů a kalibračního software.

Společnost ATEsystem s.r.o. zajišťuje oficiální obchodní zastoupení značky Automation Technology pro Českou republiku a Slovensko. Zajišťujeme úplný servis a upgrade průmyslových kamer našich dodavatelů. Poskytujeme nadstandardní technickou podporu a poradenství při řešení problémů spojených s návrhem a realizací komplexních projektů. Součástí našich služeb je také návrh vhodné kamery pro konkrétní aplikaci, testy na vzorcích a možnost zapůjčení produktů k vyzkoušení.


Produkty Automation Technology na e-shopu >>


Nevíte si rady? Najdeme pro vás řešení šité na míru.

Najdeme pro vás řešení šité na míru

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?

Kamery pro průmysl a dopravu, 3D kamery

Filip Volný Tel.: +420 731 506 325
E-mail: filip.volny@atesystem.cz

Kamery pro průmyslovou automatizaci

Zdeněk Šebestík Tel.: +420 733 120 345
E-mail: zdenek.sebestik@atesystem.cz