Reference

Naše produkty a služby dodáváme zákazníkům z nejrůznějších oblastí průmyslové výroby, dopravy, ale i výzkumným laboratořím a ústavům. Několik významných projektů si můžete prohlédnout sami.

Flexibilita ATEsystemu nám významně snižuje náklady

Jako společnost zabývající se výzkumem a vývojem strojového učení jsme hledali partnera s přidanou hodnotou, který svými znalostmi z oblasti vidění a kamerových systémů pomůže s výběrem vhodného řešení pro naplnění našich cílů.

Společnost ATEsystem s.r.o. je profesionál v tomto oboru, chápe danou problematiku, a jeho tým expertů nám ochotně pomáhá jak ve fázi konceptu s měřením a výběrem vhodného kamerového řešení, tak i v praxi na základě feedbacku v provozu.

Společnost ATEsystem s.r.o. společně s námi vnímá dlouhodobé cíle, a ochotně zapůjčuje ve fázích výzkumu vzorky kamerových systémů za účelem otestování v praxi. Tato flexibilita nám významně snižuje náklady ve fázi výzkumu a vývoje a umožňuje nám vybrat to nejvhodnější řešení v oblasti vidění.

Většina distributorů se chová tržně s cílem co nejdříve prodat a věnovat se další zakázce. ATEsystem s.r.o. vnímá, že dlouhodobá spolupráce s partnerem vede k mnohem zajímavějším příležitostem. Nebojí se pouštět do inovativních projektů, a navíc má vysoce přidanou hodnotu ve formě partnera znalého problematiky. Z výše uvedených důvodu jsme do dnešního dne od naší existence neměli potřebu oslovit jiného partnera. Spolupráce se nám již několikrát vyplatila, a právě partneři jako je ATEsystem s.r.o. nám umožňují naplňovat cíle naší společnosti v oblasti ML/AI.

David Hláčik
Solution Architect
HLÁČIK s.r.o.

Mráz, horko ani otřesy nejsou problém

Hledali jsme partnera, který by nám doporučil a dodal vhodnou kombinaci hardwaru. Bylo potřeba se vypořádat s náročnými podmínkami, jako jsou mráz, horko, otřesy, 24hodinový provoz a to vše ve velmi krátké době. V ATEsystem se okamžitě chopili iniciativy, pomohli s přípravou prototypu a zapůjčili vše potřebné. Po ověření konceptu se postarali o včasné dodání potřebného množství hardwaru pro sériovou výrobu. Nové kamery nám umožnily přesnější synchronizaci obrazových dat a díky nekomprimovanému obrazu a global shutteru i výrazně vyšší kvalitu fotografií při otřesech. Pokud vyvíjíte jakýkoliv pokročilejší produkt s využitím strojového vidění, který vyžaduje průmyslovou kvalitu zpracování, tak spolupráci se společností ATEsystem mohu jen doporučit. 

Filip Matzner
Co-founder & COO
Iterait a.s.

Očekávali jsme škodu, ale dostáváme mercedes

Se společností ATE jsme se pustili do realizace několika projektů a neustále nás překvapuje jejich přístup, který je vždy zcela profesionální, mimořádně pružný a téměř dokonalý z hlediska softwarového zpracování. Výrazně nám imponuje mimořádná pružnost, s jakou ATE plní naše požadavky ohledně vyhodnocování dat. Nikdy se nám nestalo, aby jakákoli firma byla takto aktivní a rychle reagovala na naše potřeby. Oceňujeme přínos, který nám poskytuje ATE ministat pro sběr dat. Tento nástroj se stal zásadní výhodou pro náš proces tvorby statistik, reportů, provádění investigací a vyřizování reklamací. Kdo potřebuje výborného dodavatele na kamerové a vyhodnocovací systémy ať neváhá.

Ing. Radim Karafiát
Team Leader Process Engineering
PLASTIC OMNIUM