Partneři: Basler

Basler

Basler AG je jedním z největších světových výrobců digitálních plošných a řádkových průmyslových kamer pro strojové vidění (machine vision).

Průmyslové kamery Basler dosahují vynikajícího poměru cena-výkon. Vysoká kvalita umožňuje firmě poskytovat tříletou záruku na všechny výrobky. Typická je snadná integrace (kamery splňuji standardy GigE Vision, USB3 Vision, GenICam, Camera Link specifikace, atd.), odolnost a jednoduchost.

Průmyslové kamery Basler

Prosadily se v řadě aplikací strojového vidění (počítačového vidění), stejně jako v aplikacích dohledových. Setkat se s nimi můžete v průmyslu, medicíně, ITS (inteligentní dopravní systémy) a bezpečnostních řešeních. Řádkové kamery (line scan) se používají pro vysokorychlostní snímání průběžných materiálů, textilií, papíru, pohybujících se palet s výrobky a podobně.

Společnost ATEsystem s.r.o. zajišťuje od roku 2014 oficiální obchodní zastoupení značky Basler pro Českou republiku a Slovensko. Zajišťujeme úplný servis a upgrade průmyslových kamer našich dodavatelů. Poskytujeme nadstandardní technickou podporu a poradenství při řešení problémů spojených s návrhem a realizací komplexních projektů. Součástí našich služeb je také návrh vhodné kamery pro konkrétní aplikaci, testy na vzorcích a možnost zapůjčení produktů k vyzkoušení.


Produkty Basler na e-shopu >>


Nevíte si rady? Najdeme pro vás řešení šité na míru.

Najdeme pro vás řešení šité na míru

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?

Kamery pro průmysl a dopravu, 3D kamery

Filip Volný Tel.: +420 731 506 325
E-mail: filip.volny@atesystem.cz

Kamery pro průmyslovou automatizaci

Zdeněk Šebestík Tel.: +420 733 120 345
E-mail: zdenek.sebestik@atesystem.cz