Referencie

Naše výrobky a služby dodávame zákazníkom v rôznych oblastiach priemyselnej výroby, dopravy, ako aj výskumným laboratóriám a inštitúciám. Niektoré z našich veľkých projektov si môžete pozrieť sami.

Flexibilita ATEsystemu nám významně snižuje náklady

Jako společnost zabývající se výzkumem a vývojem strojového učení jsme hledali partnera s přidanou hodnotou, který svými znalostmi z oblasti vidění a kamerových systémů pomůže s výběrem vhodného řešení pro naplnění našich cílů.

Společnost ATEsystem s.r.o. je profesionál v tomto oboru, chápe danou problematiku, a jeho tým expertů nám ochotně pomáhá jak ve fázi konceptu s měřením a výběrem vhodného kamerového řešení, tak i v praxi na základě feedbacku v provozu.

Společnost ATEsystem s.r.o. společně s námi vnímá dlouhodobé cíle, a ochotně zapůjčuje ve fázích výzkumu vzorky kamerových systémů za účelem otestování v praxi. Tato flexibilita nám významně snižuje náklady ve fázi výzkumu a vývoje a umožňuje nám vybrat to nejvhodnější řešení v oblasti vidění.

Většina distributorů se chová tržně s cílem co nejdříve prodat a věnovat se další zakázce. ATEsystem s.r.o. vnímá, že dlouhodobá spolupráce s partnerem vede k mnohem zajímavějším příležitostem. Nebojí se pouštět do inovativních projektů, a navíc má vysoce přidanou hodnotu ve formě partnera znalého problematiky. Z výše uvedených důvodu jsme do dnešního dne od naší existence neměli potřebu oslovit jiného partnera. Spolupráce se nám již několikrát vyplatila, a právě partneři jako je ATEsystem s.r.o. nám umožňují naplňovat cíle naší společnosti v oblasti ML/AI.

David Hláčik
Solution Architect
HLÁČIK s.r.o.

Mráz, horko ani otřesy nejsou problém

Hledali jsme partnera, který by nám doporučil a dodal vhodnou kombinaci hardwaru. Bylo potřeba se vypořádat s náročnými podmínkami, jako jsou mráz, horko, otřesy, 24hodinový provoz a to vše ve velmi krátké době. V ATEsystem se okamžitě chopili iniciativy, pomohli s přípravou prototypu a zapůjčili vše potřebné. Po ověření konceptu se postarali o včasné dodání potřebného množství hardwaru pro sériovou výrobu. Nové kamery nám umožnily přesnější synchronizaci obrazových dat a díky nekomprimovanému obrazu a global shutteru i výrazně vyšší kvalitu fotografií při otřesech. Pokud vyvíjíte jakýkoliv pokročilejší produkt s využitím strojového vidění, který vyžaduje průmyslovou kvalitu zpracování, tak spolupráci se společností ATEsystem mohu jen doporučit. 

Filip Matzner
Co-founder & COO
Iterait a.s.

Očekávali jsme škodu, ale dostáváme mercedes

S firmou ATE sme sa pustili do realizácie niekoľkých projektov a ich prístup nás neustále prekvapuje. Je vždy úplne profesionálny, mimoriadne flexibilný a takmer dokonalý z hľadiska softvérového spracovania. Mimoriadne nás ohromuje flexibilita, s ktorou ATE vyhovuje našim požiadavkám týkajúcim sa vyhodnocovania dát. Nikdy sa nestalo, že by akákoľvek firma bola takto aktívna a rýchlo reagovala na naše potreby. Oceňujeme prínos, ktorý nám poskytuje ATE ministat pre zber dát. Tento nástroj sa stal zásadnou výhodou pre náš proces tvorby štatistík, reportov, vykonávanie investigácií a riešenie reklamácií. Kto potrebuje vynikajúceho dodávateľa kamerových a vyhodnocovacích systémov, neváhajte.

Ing. Radim Karafiát

Team Leader Process Engineering

PLASTIC OMNIUM