Partneři: ATP Journal

ATP Journal

ATP Journal, slovenský odborný měsíčník o průmyslové automatizaci, je nejdéle vycházejícím periodikem svého druhu na Slovensku. Tištěnou verzi stále považuje významná část adresátů za nejhodnověrnější („černé na bílém“), nejkomfortnější (nezávislá na technickém vybavení) a nejatraktivnější (přehledné grafické zpracování). Vítaným obohacením obsahu tištěné verze se jeví používání QR kódů, které přidávají „čtvrtý rozměr“ a interaktivitu pro čtenáře.

Od roku 1994 prošel vývojem od černobílého dvouměsíčníku až po současné graficky poutavé a přehledné zpracování -12 vydání ročně. V dnešní době je ATP Journal považován za multimediální platformu, dostupnou jak v tištěné, tak online verzi na vlastní webové stránce.

Žánrově je ATP Journal tvořen vlastním exkluzivním obsahem, jako jsou například reportáže z výrobních podniků, odborné rozhovory nebo přehledové studie, stejně jako komerční obsah. Počet registrovaných čtenářů pro bezplatný odběr tištěné a elektronické verze časopisu ATP Journal je 4 200 (údaje k 1. lednu 2022), přičemž registrace probíhá přímo na webové stránce periodika.

Webové stránky portálu: https://www.atpjournal.sk/


Nevíte si rady? Najdeme pro vás řešení šité na míru.

Najdeme pro vás řešení šité na míru

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?

Kamery pro průmysl a dopravu, 3D kamery

Filip Volný Tel.: +420 731 506 325
E-mail: filip.volny@atesystem.cz

Kamery pro průmyslovou automatizaci

Zdeněk Šebestík Tel.: +420 733 120 345
E-mail: zdenek.sebestik@atesystem.cz