Popis služeb

Naši specialisté mají dlouholeté zkušenosti s návrhem a realizací systémů strojového vidění a vizuální inspekce, měřicích a monitorovacích systémů a implementací nástrojů National Instruments.

Dodáváme komplexní služby v oblasti 2D a 3D vizuální inspekci komponent, dílčích sestav či finálních výrobků pro všechna odvětví průmyslové výroby, jako například výroba komponentů pro automobilový průmysl, produkce a osazování elektronických součástek, kontrola kvality v plastikářském a potravinářském průmyslu a mnoha dalších odvětvích.

Těžištěm nabízených řešení jsou systémy založené na vizuální inspekci (strojovém vidění) s využitím 2D, 3D a speciálních průmyslových kamer.

Naše řešení jsou vyvinuta na míru potřebám zákazníka a mají modulární otevřenou koncepci. Pracují na nich naši odborníci programátoři, jejichž odborná úroveň je potvrzena oficiálními certifikacemi u společnosti National Instruments. Naši zaměstnanci ATEsystem obdrželi nejvyšší certifikaci NI pro programátora v LabVIEW – CLA (Certified LAbVIEW Architect).

Jaké služby nabízíme?

  • Dodávku komplexních řešení testovacích systémů
  • Návrh a realizaci systémů vizuální kontroly a strojového vidění
  • Systémovou integraci
  • Vývoj softwarových aplikací
  • Návrh a realizaci měřících a monitorovacích systémů