Partneři: Automation Technology

Automation Technology

Automation Technology je světovým lídrem ve vývoji a výrobě 3D kamer založených na laserové triangulaci. 3D kamery dosahují vynikající přesnosti měření rozměrů až na tisícinu milimetru, v závislosti na velikosti snímaného objektu.

Maximální frekvence snímání je přitom v desítkách tisíc profilů za sekundu. K dosažení těchto vysokých hodnot slouží několik unikátních technologií, které jsou integrovány přímo v kameře. Průmyslové kamery Automation Technology dosahují vynikajícího poměru cena-výkon. Kamery splňuji standardy GigE Vision a GenICam, takže je možné je použít v množství programů a aplikací pro zpracování obrazu ve strojovém vidění.

3D kamery Automation Technology s krytím IP67

3D kamery Automation Technology jsou navrženy do průmyslových podmínek i v obtížných prostředích. Nejvyšší přesnost poskytují modely s horizontálním rozlišením snímače 4096 bodů. Při omezení vertikálního rozlišení lze u vysokorychlostních modelů dosáhnout frekvence až 71 tisíc profilů za sekundu. Při snímání prostorově složitých objektů je možno kamery vybavit Scheimpflugovým adaptérem pro dosažení ideální ostrosti obrazu v celé rovině snímání. Kamery je možno pořídit buď jako sestavu (3D kamera, čárový laser, držák) – modely C2 a C5, nebo jako kompletní laserový senzor v kompaktním pouzdře – model CS-C5. Ke kamerám je dodáváno množství příslušenství, včetně přesných držáků, kabeláže, konektorů a kalibračního software.

Společnost ATEsystem s.r.o. zajišťuje oficiální obchodní zastoupení značky Automation Technology pro Českou republiku a Slovensko. Zajišťujeme úplný servis a upgrade průmyslových kamer našich dodavatelů. Poskytujeme nadstandardní technickou podporu a poradenství při řešení problémů spojených s návrhem a realizací komplexních projektů. Součástí našich služeb je také návrh vhodné kamery pro konkrétní aplikaci, testy na vzorcích a možnost zapůjčení produktů k vyzkoušení.

Webové stránky Automation Technology 


Nevíte si rady? Najdeme pro vás řešení šité na míru.

Najdeme pro vás řešení šité na míru

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?

Kamery pro průmysl a dopravu, 3D kamery

Filip Volný Tel.: +420 731 506 325
E-mail: filip.volny@atesystem.cz

Kamery pro průmyslovou automatizaci

Zdeněk Šebestík Tel.: +420 733 120 345
E-mail: zdenek.sebestik@atesystem.cz